Autoklempířské práce

Samotné lakování vozidel není vždy jedinou potřebnou službou. Proto v naší autolakovně nabízíme i široké spektrum autoklempířských prací, které jsou nutné před samotným lakováním nebo po něm. Naši odborníci jsou k dispozici pro opravy poškození karoserie, nárazníků, dveří, kapot a dalších dílů.

Mezi naše služby patří například oprava drobných poškození a rysů, výměna částí karoserie, vyměňování oken, oprava a výměna světel a dalších částí. Využíváme moderní technologie a profesionální přístroje, aby byly opravy rychlé, kvalitní a co nejvíce šetřily váš čas i peníze.

V naší autolakovně se také specializujeme na kompletní renovace veteránů a historických vozidel. To zahrnuje kompletní autoklempířské práce, jako je oprava a výměna plechů, oprava rámu, nárazníků, kapot a dalších částí. Po provedení potřebných oprav se vozidlo lakuje v našich profesionálně vybavených lakovacích boxech.

Naše autolakovna a autoklempírna nabízí kompletní servis v oblasti oprav a renovací vozidel, a to za přijatelné ceny. Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku na opravu a lakování vašeho vozidla a rádi vám pomůžeme s jeho obnovením.

Chci se objednat

    Potřebujete poradit?

    Zanechte nám zprávu

    Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.