Lakování lodí a letadel

Naše autolakovna poskytuje nejen lakování osobních automobilů a průmyslových strojů, ale také kvalitní lakování lodí a letadel. Využijte naše zkušenosti a profesionální vybavení pro lakýrnictví na vodě i ve vzduchu.

V našich moderních lakovacích boxech a s použitím nejnovějších technologií zajistíme, že vaše loď nebo letadlo bude dokonale odlakováno a následně odborně odlakované. Naši zkušení lakýrníci se vždy snaží najít nejlepší řešení pro každou situaci a poskytnout vám tak nejvyšší kvalitu služeb.

Naše lakování lodí zahrnuje širokou škálu materiálů a povrchů, včetně sklolaminátu, dřeva, kovů a dalších. Můžeme provádět lakování plachetnic, motorových jachet, katamaránů a dalších typů lodí.

V případě lakování letadel využíváme nejmodernější technologie a profesionální přístroje, aby byl výsledný povrch co nejvíce odolný proti poškození a vlivu povětrnostních podmínek.

Svému odvětví se věnujeme s plným nasazením a naši zákazníci vědí, že na nás mohou spoléhat. Navíc jsme schopni vyřídit veškeré administrativní záležitosti, které souvisejí s lakováním lodí a letadel. Stačí nám dát vědět, co potřebujete a my se postaráme o zbytek.

Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku na lakování lodí a letadel. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s vašimi požadavky na lakýrnictví vodních i leteckých vozidel.

Chci se objednat

    Potřebujete poradit?

    Zanechte nám zprávu

    Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.